مشاهده سبد خرید
مبلغ قابل پرداخت
0.00 تومان
ثبت سفارش
آیا مطمئنید که میخواهید خارج شوید؟

قوانین و مقررات فروشگاه صدف

1.هزینه ارسال مجدد در صورت بروز آسیب دیدگی به عهده گالری صدف میباشد.

2.هزینه بسته بندی و ارسال سفارش به عهده گالری صدف میباشد.

3.لازم به توجه است که ایراد های اعلام شده توسط مشتری، به وسیله کارشناسان گالری طلا و جواهرات صدف بررسی میشود و در صورت تایید وجود نقص فنی، تعویض میشود.

4.در صورتی که موجودی کالای آسیب دیده در گالری صدف به اتمام برسد و گالری صدف امکان تعویض کالای آسیب دیده با کالای جایگزین را نداشته باشد، مبلغ کالا به حساب خریدار برگردانده میشود و نوسان نرخ طلا باعث کاهش و یا افزایش این مبلغ نمیشود.

5.در صورت عدم آگاهی، اطلاع و ناتوانی مشتری در استفاده از محصولات و ایجاد خسارت نصبت به محصول، هزینه های آن بر عهده مشتری است و گالری صدف در این خصوص تعهدی نخواهد داشت.

6.هرگونه استفاده از متن، گرافیک، آرم، تصاویر و موارد قابل دانلود و کپی کلیه محتواهای تولید شده، در انحصار گالری صدف است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای گالری صدف محفوظ میدارد.

7.روز کاری به معنای روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است. و کلیه سفارش های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز بعد از تعطیلات، بررسی میشود.

8.درصورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت گالری صدف، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری برای گالری صدف محفوظ است. در اسرع وقت وجوه دریافت شده به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می نماید و مشتری با ورود به سایت گالری صدف میپذیرد که از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.

9.در صورت ورود اطلاعات ناقص و نادرست در هنگام تکمیل فرم سفارش، سفارش مشتری قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

10.با توجه به ثبت سیستمی سفارش، به هیچ عنوان امکان صدور مجدد و یا تغییر مشخصات آن از جمله تغییر فاکتور حقیقی به حقوقی وجود ندارد. بنابراین لازم است نسبت به این مسئله دقت لازم را داشته باشید.

11.تحویل سفارش فقط در محلی که دارای کد پستی میباشد، امکان پذیر است.

12.گالری صدف متعهد است پس از ثبت سفارش و ارسال تاییدیه به مشتری، با رعایت سیاست های معین ارسال کالا، سفارش را در مکان مورد نظر تحویل دهد. درصورت عدم حضور سفارش دهنده در مکان تعیین شده خریدار موظف است برای تحویل مجدد هزینه های مربوطه را پرداخت نماید.

13.آسیب های ناشی از حمل و نقل باید در عرض 24 ساعت کاری پس از تحویل سفارش به خدمات پس از فروش گالری صدف اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه کلیه متعلقات و فاکتور، به خدمات پس از فروش گالری صدف ارسال شود.

14.با توجه به متغیر بودن نرخ روزانه طلا و وزن هر محصول، در صورت تعویض کالای آسیب دیده، نوسان قیمت در صورت کاهش به عهده گالری صدف و در صورت افزایش قیمت به عهده مشتری میباشد.

15.عکس بسته آسیب دیده قبل از باز کردن بسته الزامیست.